نويسنده : سام - ساعت 1:5 بعد از ظهر روز یکشنبه سی ام خرداد 1389

 

به گزارش وبسایت طرفداران فانتزی ، بالاخره کاور های رسمی کتاب « تولد یک قاتل » جلد اول از سری « حماسه لارتن کرپسلی » برای کشور های انگلستان و ایالات متحده آمریکا رسماً منتشر شد .

قابل ذکر است که نسخه ی جلد کاغذی و جلد سخت کتاب « تولد یک قاتل » اثر دارن شان قرار است 30 ام سپتامبر 2010 میلادی در انگلستان و 5 ام اکتبر 2010 در ایالات متحده منتشر و روانه بازار می شود .

کاور انگلیسی و آمریکایی این کتاب را در ادامه خبر مشاهده کنید !


نويسنده : سام - ساعت 3:29 بعد از ظهر روز پنجشنبه نهم اردیبهشت 1389
 

سرها به روی زمین خواهند غلتید ! ... با جلاد لاغر »

به گزارش وبسایت طرفداران فانتزی ، امروز 29 آوریل 2010 میلادی ( 9 اردیبهشت 1389 ) بالاخره بعد از مدت ها انتظار کتاب تک جلدی « جلاد لاغر » جدیدترین اثر سلطان وحشت « دارن شان » رسماً در انگلستان با چاپ جلد سخت منتشر و روانه بازار شد .
قیمت این کتاب در انگلستان 6.49 پوند گزارش شده است .

توضیحات و کاور های این کتاب جنجالی را در ادامه خبر مشاهده کنید ...نويسنده : سام - ساعت 3:25 بعد از ظهر روز پنجشنبه نهم اردیبهشت 1389
 

به گزارش وبسایت طرفداران فانتزی ، همان طور که مطلع هستید جلد اول از مجموعه ی چهارگانه ی « حماسه لارتن کرپسلی » اثر جدید دارن شان قرار است در تاریخ 5 اکتبر 2010 ( 13 مهرماه 1389 ) در انگلستان منتشر و روانه بازار شود .
و اما تا کنون هیچ جزئیات و یا کاوری از این سری کتاب منتشر نشده بود و اطلاعات خاصی در این باره موجود نبود .
تا به امروز که خلاصه و پیش در آمدی از جلد اول این کتاب ، « تولد یک قاتل » در اختیار ما قرار گرفت ...

این پیش درآمد و خلاصه را می توانید در ادامه خبر مشاهده کنید ...نويسنده : سام - ساعت 12:27 بعد از ظهر روز شنبه هفدهم بهمن 1388

 

دارن شان در شانویل ماهانه اش در مورد جدیدترین کتاب خود که در مورد آقای کرپسلی است و نامهای جلدهای این کتاب اینگونه نوشته است.


"در حال حاضر اکثر شما می دانید که من یک کتاب چهار جلدی دیگر که در مورد آقای کرپسلی است که از اواخر سال 2010 انتشار آن آغاز می شود، در دست کار دارم.
من قصد نداشتم که نام چهار جلد این مجموعه کتاب را الان فاش کنم، ولی مسئول انتشار کتابهای من از من خواست که اطلاعات کامل رو درباره این کتاب در دسترس قرار دهم.

نام های انتخاب شده برای کتابها، دوست داشتنی و بشاش هستند. و اما خوانندگان وبلاگ رسمی ام این را می دانند که این نامها تماما جدید هستند، در واقع من کار رو بر روی این کتاب از هشتم دسامبر 2009 شروع کردم. من عناوین این کتابها رو قبل تر از اینکه حتی کار را بر رویشان شروع کنم انتخاب کنم در حالی که اکثر من عنوان های کتابم را بعد از آخرین ویرایشات انتخاب می کردم.

داستان این کتاب چهار جلدی تماما اتفاقات زندگی لارتن کرپسلی از زمان بچگی اش تا قبل از دیدارش با دارن شان در سیرک عجایب است. و هر جلد از این کتابها بر روی قسمت های مختلف زندگی لارتن کرپسلی متمرکز است.

کتاب اول روایتگر بچگی تا نوجوانی های لارتن کرپسلی است. کتاب دوم در مورد انتخاب هدفی برای زندگی خود است که سرانجام شبح شدن را انتخاب می کند. کتاب سوم نیز در مورد بزرگسالی وی توضیح می دهد و کشاکش وی با گردنکشی ها و سایر مسائلی که با آنها رودرو می شود و کتاب چهارم نیز روایتگر سالهای آخر عمر خویش و قبل از دیدارش با دارن شان است.


برای خواندن ادامه خبر و اسامی کتابهای چهارگانه آقا کرپسلی و تاریخ انتشارشان به ادامه خبر رجوع کنید.


 

به نقل از سایتهای آمازون آمریکایی و آمازون انگلیسی تاریخ انتشار کتاب جلاد لاغر جدیدترین اثر از دارن شان برای کشورهای انگلستان و ایرلند اعلام شد.


دارن شان نیز در مورد کتاب جلاد لاغر (The Thin Executioner) چنین می گوید:

کتاب جلاد لاغر یک رمان است که به صورت تخیلی-فانتزی در فضایی تاریک و در جواب به جنگ های خاورمیانه نوشته شده است که سال هاست بر زندگی ما سایه انداخته و همچنین با الهام از کتاب محبوب خودم هاکلبری فین نوشته شده است. اگر به نظرتان این ترکیب خیلی عجیب می رسد باید بگویم که امیدوارم بعد از خواندن کتاب دیگر چنین حسی نداشته باشید!!! این کتاب مملو از هیجان، الهه های گوناگون، دزدی جنازه ها، آدمخواری، تعصبات مذهبی و کلی عناصر باحال از همین دست است!!! و از اونجایی که نویسنده دارن شان است و از اسم کتاب هم برمیاد این کتاب پر از قطع سر است!!!!"


برای دیدن تاریخ انتشار کتاب جلاد لاغر در دو کشور انگلستان و آمریکا به ادامه خبر رجوع کنید -->


نويسنده : سام - ساعت 9:59 قبل از ظهر روز چهارشنبه هشتم مهر 1388

انتظارها به پایان رسید! و کتاب دهم نیز منتشر شد!

دارن شان در
صدویازدهمین شانویل ماهانه خبر خوش انتشار دهمین و آخرین کتاب از سری دیموناتا با نام دلاوران جهنم را اطلاع رسانید!


" خوشحالم که اعلام کنم کتاب دلاوران جهنم دهمین و آخر کتاب از سری دیموناتا برای اول ماه اکتبر برای فروش برای کشورهای انگلستان و ایرلند انتشار میابد!
این کتاب در حال حاضر در بیشتر فروشگاهای انگلیس و ایرلند برای خرید قابل دسترسی است! و همچنین شما میتوانید این کتاب را به صورت آنلاین خریداری نمایید!
من بزرگترین شوک ها، ترس ها، پیچیدگی ها،و بیشترین صحنه های اکشن را برای کتاب دهم نگه داشته ام!

این کتاب من واقعا فاخر است و من دیگر برای گفتگو در مورد کتاب دهم نمیتوانم صبر کنم!

من امیدوارم که شما از خواندن کتاب بسیار لذت ببرید! همانجوری که من از نوشتنش بسیار لذت بردم!
و همچنین من یک فروم برای کتاب دلاوران جهنم در مسیج برد سایت خودم ساختم که شما در آن میتوانید نظرات خود را ارسال کنید و در مورد کتاب دهم بحث نمایید! :
فروم مسیج برد سایت دارن شان انگلیسی - فروم دلاوران جهنم

و همچنین من معمولا زمانی هر کتاب از سری دیموناتا را انتشار میدادم در قسمت NoteBook سایتم معمولا خلاصه ای از هر جلد را درون آن قرار میدادم! ولی در این جلد سنت شکنی کردم و .....>


برای دیدن ادامه خبر مربوط به کتاب دلاوران جهنمو همچنین نحوه خرید این کتاب و همچنین کاور پشت روی کتاب دهم دیموناتا به ادامه خبر بروید!

ادامه خبر -- >


نويسنده : سام - ساعت 9:44 بعد از ظهر روز دوشنبه بیست و سوم شهریور 1388

بالاخره کاور نهایی کتاب دهم دیموناتا نسخه ایالات متحده آن منتشر شد ، این نسخه از کاور آمریکایی بسیار زیبا و در عین حال دارای نکاتی از جلد دهم سری دیموناتا است که در اول اکتبر 2009 منتشر و روانه بازار خواهد شد ...

برای دیدن این کاور به ادامه خبر مراجعه نمایید ...


نويسنده : سام - ساعت 7:44 بعد از ظهر روز سه شنبه هفدهم شهریور 1388

 

مراحل طراحی و ساخت کاور آمریکایی کتاب ندای مرموز که ماه آینده ( اکتبر 2009 ) در آمریکا منتشر خواهد شد ، در سایت رسمی درن شان قرار گرفت . قابل ذکر است که این کتاب چند ماه پیش در بریتانیا با کاور انگلیسی به چاپ رسیده است .
کتاب ندای مرموز نهمین کتاب از سری ده گانه دیموناتا اثر درن شان است که در ماه آینده با انتشار کتاب دهم آن در بریتانیا این مجموعه پایان خواهد یافت .

برای دیدن مراحل سه گانه طراحی و ساخت کاور کتاب ندای مرموز به ادامه خبر مراجعه کنید .


نويسنده : سام - ساعت 1:5 بعد از ظهر روز یکشنبه پانزدهم شهریور 1388

 

دارن شان در صد و دهمین شانویل ماهانه خود به هوادارانش درباره نوشتن کتاب های آینده اش خبر داده است. در این خبر آمده است :


"سئوالی که هواداران بی طاقتم از زمان انتشار کتاب لرد لاس و اینکه من گفتم این کتاب ها 10 جلد خواهند بود، از من می پرسند این است : بعدش چی می نویسی؟!؟ برخی نگران بودند که من بعد از نوشتن کتاب دهم دموناتا خود را بازنشسته کنم (نمی دونم این فکرو از کجا آوردند). یا اینکه به یک مرخصی طولانی مدت برم و یا اینکه شروع به نوشتن یه رمان رمانتیک آب دوغی کنم!!!! خوب اگر شما هم از این دسته هستید بگذارید خیالتان را راحت کنم... چون برای چند سال آینده برنامه من به ترتیبی خواهد بود که در زیر نوشته ام :
"اول از همه من در ماه می 2010 اقدام به انتشار یک کتاب فانتزی یک قسمتی خواهم کرد که عنوانش خواهد بود :


برای دیدن نام این کتاب و خبرهای دیگر به ادامه خبر رجوع کنید ...

 


نويسنده : سام - ساعت 7:56 قبل از ظهر روز دوشنبه هجدهم خرداد 1388

بعد از گذشت پنج هفته از انتشار کتاب نهم دیموناتا درن شان در صدو هفتمین شانویل ماهانه فروش کتاب نهم را اینگونه ارزیابی میکند.


"با گذشت یک هفته از فروش کتاب نهم دیموناتا این کتاب توانست بهترین رکورد فروش را در بین کتابهای من را از آن خود کند. _هوراااا!

ولی با ادامه موفقیت های کتاب سپیده دم (دشمن ما) کتاب نهم توانست فقط به رتبه 5 بهترین فروشندگان کتاب کودکان دست پیدا کند. _ بووو!

حیف شد برای اینکه کتابهای من توانسته بودند در دو تابستان قبلی رتبه دوم را بدست بیاورند.

و همچنین جدا از بهترین فروشندگان کتاب کودکان، کتاب نهم دیموناتا توانست رتبه دوم.....


برای دیدن ادامه خبر به ادامه رجوع کنید...


نويسنده : سام - ساعت 8:16 قبل از ظهر روز شنبه نوزدهم اردیبهشت 1388

درن شان در سکرت شانویل کاور کتاب دهم را به نمایش گذاشت.


من کاورهای جدیدی را به سایتم اضافه کردم. که شما نباید آنها را ازدست بدهید! اولین کاور در سکرت شانویل ، کاور کتاب دلاوران جهنم دهمین کتاب از سری دیموناتا و آخرین کتاب از این سری مجموعه است!
و کاور دوم مربوط به کاور کتاب جزیره گرگها در آمریکا است


برای دیدن کاور کتاب ده و روند تکاملی آن و همچنین کتاب جزیره گرگها به ادامه رجوع کنید. »»»»»


نويسنده : سام - ساعت 8:7 قبل از ظهر روز شنبه نوزدهم اردیبهشت 1388

به گزارش شانویل ماهانه:

"جزیره گرگ ها" کتاب هشتم از مجموعه دیموناتا، هم اکنون در امریکا به فروش می رسد - هوررا!

درحالیکه ما فارسی زبانان در ایران، بعد از گذشت چند ماه از چاپ شدن این کتاب در انگلستان، آن را به زبان فارسی خواندیم و حالا منتظر جلد بعدی هستیم، امریکایی ها تازه می توانند آن را به زبان انگلیسی خریداری کنند و بخوانند.
برای دیدن طرح جلد بسیار زیبای این کتاب به ادامه خبر توجه فرمایید.


نويسنده : سام - ساعت 8:3 قبل از ظهر روز شنبه نوزدهم اردیبهشت 1388

بالاخره پس از ماه ها انتظار، دارن شان با به روز کردن شانویل ماهانه، خبری مسرت بخش به طرفداران خود داد:

انتظار برای طرفدارانی که در انگلستان و ایرلند زندگی میکنند به پایان رسید - کتاب نهم مجموعه دیموناتا، "Dark Calling" هم اکنون در فروشگاه ها قابل خرید است!!!
بالاخره می توانید بفهمید آن وقتی که در کتاب سایه مرگ، کرنل را در کشتی زامبی ها رها کردیم چه اتفاقی برایش افتاد. این کتاب، شروعی معمابرانگیز، تاریک و پر از رخدادهای غیرمنتظره است که با شرح بسیاری از اسرار و تله های مجموعه، ما را برای کتاب حیرت آور آخر آماده میکند- آن را از دست ندهید!!!
اولین واکنش طرفداران بسیار مثبت بوده است. آنها تا اواسطِ عجیب و غریب داستان کتاب را با چنگ و دندان به خود میفشرند (چون چیزهایی در آن است که واقعاً با آنهایی که در کتابهای قبلی من دیده اید فرق دارد!) و در آخر با هرج و مرجِ پایانِ غم افزایش، به اوجی لذت بخش خواهند رسید.
اگر انتظار دارید با حکایتی شیرین و شاد، که لبخندی دلنشین بر لبهایتان می نشاند روبرو شوید، کاملا در اشتباهید و "Dark Calling" به دردتان نخواهد خورد!
اما اگر می خواهید ذهنتان را بازتر کنید و با جسارت به دلِ تاریکترین نقاط روح انسان پا بگذارید، - شتاب کنید!


نويسنده : سام - ساعت 1:18 بعد از ظهر روز شنبه بیست و ششم بهمن 1387

بله دوستان در اتفاقی باور نکردنی نشر بنفشه هشتمین کتاب دیموناتا با نام جزیره گرگ ها را به چاپ رساند

ذر اینجا اطلاعات کلی ای از کتاب می بینید :

نويسنده:  دارن شان

مترجم:  فرزانه کریمی

تاريخ انتشار:  1387

نوبت چاپ:  اول

تعداد رنگ:  0

قطع:  رقعی

 کد:  87/1282

تعداد صفحات:  320

 978-964-536-047-2 :شابك

قيمت:  46000  ريال

 

و حالا توجهتون رو به نوشته پشت کتاب جلب می کنم :

گروبز شارک و میرا و نه مرید دیگربه یکی از پایگاه های لمب ها می روند تا مطمئن شوند آیا آنها با لرد لاس و هیولای دمونتا ها همدست شده اند یا نه.در پایگاه مردی به نام آنتونی برایشان می گویدکه تحقیقات جدید مربوط بهگرگنمایی در جزیره ی دور افتاده صورت می گیرد.مرید ها با همراهی آنتونیبه جزیره می روند.ولی آنجا با حقایق وخطرات جدیدی رو به رو می شوند. گروبز برای نجات جان افرادش باید تصمیمی بگیرد که نمی داند چه تاوانی در پی داردنويسنده : سام - ساعت 10:38 قبل از ظهر روز جمعه پانزدهم آذر 1387

درن شان شانویل ماهانه را بار دیگر به روز کرد و عنوان کتاب دهم را افشا کرد، همین طور طرح جلد کتاب نهم را در آن قرار داد مقداری از جزئیات کتاب ها را در وبلاگ خود نوشت:
سر انجام انتظار‌ها به پایان رسید، بالاخره می‌توانم عنوان دهمین کتابِ سری شیاطین را فاش کنم. در این چند ماه گذشته همه جور شایعه‌ای در مورد عنوان کتاب تو اینترنت دیده می‌شد، اما تمام این شایعات بی‌اساس بودند. اسم حقیقی کتاب که بسیار هم خوشحالم تا آنرا اینجا افشا کنم:


برای دیدن نام کتاب دهم، و این که چه کسی راوی داستان است، همین طور طرح جلد کتاب نهم بر روی ادامه... کلیک کنید


نويسنده : سام - ساعت 3:0 بعد از ظهر روز پنجشنبه هفتم آذر 1387

بالاخره پس از دریافت کتاب انگلیسی جزیره گرگها، ترجمه صفحه به صفحه و فصل به فصل این جلد از مجموعه سرتاسر هیجان دیموناتا (نبرد با شیاطین) کلید خورد.

دارن شان این بار گرگ نماها را راهی میدان کرده تا وحشتی متفاوت به خوانندگانش بچشاند. قدم به قدم با ما همراه باشید و از این دلهره لذت ببرید!

...


نويسنده : سام - ساعت 8:11 قبل از ظهر روز دوشنبه بیست و هفتم آبان 1387

«ناشر من (درن شان) که نامش هارپرکالینز است، یک مبارزه اینترنتی شاد، جذاب و عجیب رو برای توسعه و ترویج کتاب جزیره گرگها تهیه کرده است. نمی خوام با لو دادن اطلاعات شوق و هیجانتون رو سرکوب کنم، اما این بازی جذاب به شما این شانس رو می ده که دوستانتون رو گول بزنید که توسط شیاطین دزدیده شدید!

ادامه ي خبر --->>


نويسنده : سام - ساعت 6:46 بعد از ظهر روز جمعه دوازدهم مهر 1387

با اینکه کتاب جزیره ی گرگ تا اکتبر به صورت رسمی به فروش نمی رسد، اما این کتاب در بسیاری از کتابفروشی های انگلستان به عنوان پرفروش ترین شناخته شده است و حتی حالا نیز در جداول قرار گرفته، پیش از آنکه به صورت کامل در کتابفروشی ها پخش شود!!!! به عنوان نهمین کتاب پرفروش کودکان و سومین کتاب پرفروش با جلد سخت در بین روزها 20 تا 27 سپتامبرقرار گرفت. اما کتاب کریستوفر پائولینی و تری پراچت (نویسنده ی رمان های مشهور دنیای گرد.) پیش از آن قرار دارند. 
همچنین در سایت آمازون نیز خوب فروش کرده اند، پرفروش ترین کتاب ترسناک و دهمین کتاب پرفروش تمام سبک ها مقام هایی هستند که نسیب او شده اند.


نويسنده : سام - ساعت 3:24 بعد از ظهر روز جمعه پنجم مهر 1387

با به روز شدن نودونهمين نسخه‌ي شانويل ماهانه ، درن شان براي طرفدارانش اين خبر خوش را به ارمغان آورد:

«گمان مي‌كنم كه افراد در فيلم‌هاي گرگينه‌اي خيلي راحت باشند. منظورم اين است كه آنها مي‌توانند در بسياري از روزهاي ماه زندگي عادي داشته باشند، و فقط وقتي كه ماه كامل مي‌شود، زندگي‌شان فرق كند!!


به ادامه ي مطلب مراجعه فرماييد ...>>


نويسنده : سام - ساعت 3:59 بعد از ظهر روز پنجشنبه بیست و هشتم شهریور 1387

درن شان در وبسايت رسمي خود و نيز در وبلاگش عنوان نهمين جلد از مجموعه‌ي ده جلدي ديموناتا(/نبرد با شياطين) را افشا نمود....

وي در وبلاگ خود اينگونه نوشته است:

«من بالاخره مي‌تونم نام كتاب رو در اينجا افشا كنم. عنوان كتاب نهم از مجموعه‌ي ديموناتا ...

ادامه‌ي خبر ....>>


نويسنده : سام - ساعت 2:26 قبل از ظهر روز یکشنبه هفدهم شهریور 1387

و بالاخره هفتمين كتاب از مجموعه‌ي ده جلدي ديموناتا با نام سايه‌ي مرگ با ترجمه‌ي سركار خانم فرزانه كريمي توسط انتشارات قدياني(بنفشه) در روز دوم ماه شهريور چاپ و منتشر شد.

براي ديدن متن كامل خبر به ادامه مطلب رجوع فرماييد...


نويسنده : سام - ساعت 1:40 قبل از ظهر روز جمعه بیست و پنجم مرداد 1387

در شانويل ماهانه‌ي ماه آگوست كاور تايواني هفتمين كتاب از مجموعه ديموناتا، سايه‌ي مرگ، قرار گرفت.

براي ديدن كاورها به ادامه مطلب مراجعه نماييد...>>


نويسنده : سام - ساعت 4:26 بعد از ظهر روز یکشنبه بیست و سوم تیر 1387
 

درن شان در وبگاه رسمي خود در مورد روند تکامل طراحی کاور هشتمين كتاب از مجموعه دیموناتا اینگونه نوشته است:

«اين اولين كاوري‌ست كه تصويرگر كتب من (مِل گرانت) براي كتاب هشتم از مجموعه ديموناتا طراحي كرده بود. هم من و هم ويراستار من از اين كاور زيبا خوشمان آمد. اما ما مي‌خواستيم كه اين هيولا چهره انساني‌تري داشته باشد،

ادامه خبر....>>


نويسنده : سام - ساعت 3:30 بعد از ظهر روز سه شنبه یازدهم تیر 1387

جزیره ی گرگها هشتمین کتاب از مجموعه ی دموناتای دارن شان است که در اکتبر 2008 در بریتانیا و در مه 2009 در ایلات متحده منتشر می شود. همچنین دارن شان تایید کرده که این کتاب از زبان گروبز گریدی نقل می شود.
خلاصه ی آمازون را در ادامه بخوانید : !!! این متن قسمتی از داستان را افشا می کند !!!


نويسنده : سام - ساعت 7:19 بعد از ظهر روز سه شنبه چهاردهم خرداد 1387

با به روز شدن شانويل ِ نسخه ژوئيه، مسابقه‌ي ديگري براي طرفداران درن شان نيز مشخص شد.
با توجه به فروش فوق‌العاده كتاب هفتم و همينطور قرار گرفتن اين كتاب در صدر جدول در طي سه هفته متوالي درن شان مسابقه ديگري را ترتيب ديده است.
درن شان در وبسايت رسمي خود اعلام داشته است:
«در اين مسابقه همه مردم جهان مي‌توانند شركت كنند و در صورت برنده شدن جايزه براي آنها ارسال خواهد شد. در حقيقت دو مسابقه است. مسابقه اول براي شهروندان انگلستان و ايرلند مي‌باشد برنده، تي‌شرتي كه من در افتتاح كتاب هفتم در طي تورِ پوشيده بودم را از آن ِ خود خواهد كرد. البته رنگ خاكستري آن را به همراه امضا‌ء من بر رويش!!!! بر روي اين تي‌شرت عكسي از كاور كتاب هفتم قرار دارد.

منبع در یافت: www.darrenshanfans.ir

براي ديدن جزييات بيشتر مسابقه به ادامه مطلب مراجعه فرماييد...


نويسنده : سام - ساعت 11:19 قبل از ظهر روز دوشنبه سیزدهم خرداد 1387
 

به منظور جشن گرفتن برای چاپ کتاب هفتم دیموناتا ، سایه‌ی مرگ، درن شان در YUKU اعلام داشته است که:
«در میان تمام مسابقات مربوط به کتب خودم که در طول سال برگزار شده است، این مسابقه بهترین‌‌ ِ آنها به شمار می‌رود!!! واتراستون به شما مسابقه‌ای ارائه کرده است تا شیطان مورد نظر خودتون رو طراحی کنید و سپس در قالب 50 کلمه ، آن را توصیف کنید. برندگان نهایی شیطان طراحی شده خود را در کتاب نهم مشاهده خواهند کرد!!!

منبع در یافت: www.darrenshanfans.ir

برای آگاهی کامل از این مطلب به ادامه مطلب رجوع کنید...


نويسنده : سام - ساعت 11:17 قبل از ظهر روز دوشنبه سیزدهم خرداد 1387

خبرهاي خوش از كتابهاي ديموناتا..افتخارات و رده هاي جديد اين كتاب در رده بندي ها!

سايه مرگ براي سومين هفته متوالي در رده اول نمودار بهترين فروش كتاب كودكان در انگلستان قرار گرفت كه براي اولين بار درن شان(نويسنده كتابها)را واقعا مبهوت كرد.


منبع در یافت: www.darrenshanfans.ir

برای دیدن مطلب کامل به ادامه مظلب رجوع کنید...


نويسنده : سام - ساعت 10:7 بعد از ظهر روز جمعه بیست و هفتم اردیبهشت 1387
 

چندی از فروش کتاب هفتم دیموناتا در ایرلند و انگلستان نمی گذرد. کم کم خبر مربوط کتاب هشتم دیموناتا در سایت رسمی دارن شان قرار می گیرد

 منبع در یافت: www.darrenshanfans.ir
برای دیدن کاور بسیار زیبای این کتاب به ادامه مطلب رجوع کنید...


نويسنده : سام - ساعت 2:24 بعد از ظهر روز جمعه بیستم اردیبهشت 1387

درن شان نویسنده سری ده‌گانه شیاطین با منتشر شدن هفتمین جلد از این مجموعه درشانویل ماهانه اینگونه نوشته است:

«هم اکنون می توانید سایه‌ی مرگ را در بیشتر کتاب‌فروشی های انگلستان و ایرلند پیدا کنید. همچنین می توانید از سایت آمازون به صورت آنلاین اقدام به خرید نمایید.
آمازون

منبع در یافت: www.darrenshanfans.ir


برای خواندن  بقیه به ادامه مطلب رجوع کنید...


نويسنده : سام - ساعت 2:18 بعد از ظهر روز جمعه بیستم اردیبهشت 1387

بله دوستان! و بالاخره عنوان هشتمین کتاب از مجموعه شیاطین هم مشخص شد...

منبع در یافت: www.darrenshanfans.ir


درن شان در وبسایت رسمی خود اینگونه نوشته است:

"امیدوارم به همون اندازه که من از این عنوان خوشم اومده، شما هم خوشتون اومده باشه!!!! و این هم عنوان هشتمین کتاب از مجموعه دیموناتا ...
                                         WOLF ISLAND


جزیره گرگها


این یکی از معدود عنوانهایی است که در سری دیموناتا خیلی سریع و آسان به ذهنم رسیده، و با اینکه ممکنه کمی عنوان مزخرفی به نظر برسه، ولی دقیقا به همین دلیل از "جزیره گرگها" خوشم میاد، این عنوان کاملا با روند داستان خشن و وحشتناکی که در پیش رو داریم، هماهنگ است!!!
"جزیره گرگ‌ها" در اکتبر سال 2008 در ایرلند و انگلستان و همینطور در آوریل سال 2009 در ایالات متحده به چاپ خواهد رسید."نويسنده : سام - ساعت 10:58 بعد از ظهر روز پنجشنبه بیست و نهم فروردین 1387

 

برشی کوتاه از کتاب هفتم مجموعه شیاطین با نام سایه مرگ که در روز پنجم ماه می در انگلستان به چاپ خواهد رسید:

جهنمي تازه از شیاطین – نمی‌توان مرگ را فریب داد...


منبع در یافت: www.darrenshanfans.ir

برای خواندن خلاصه ای از این کتاب به ادامه مطلب رجوع کنید...


نويسنده : سام - ساعت 10:40 بعد از ظهر روز پنجشنبه بیست و نهم فروردین 1387

اخطار: این متن مقداری از کتاب هفتم را لو می دهد

 

وقایع کتاب سایه مرگ، هفتمین کتاب از مجموعه شیاطین، چندین ماه بعد از کتاب رستاخیز شیطان(/اسرار هیولایی) به وقوع می‌پیوندد. راوی کتاب، بک است، که به تازگی از مرگ برگشته. زندگی برای یک دختر نوجوان در قرن بیست و یکم آسان نیست، چه برسد برای دختری که بیش از هزار و پانصد سال پیش به دنیا آمده!! محافظش، درویش کمکی به تلاشش برای سازگار شدن با دنیای مدرن امروزی نمی‌کند.

منبع در یافت: www.darrenshanfans.ir

برای پیگیری این خبر به ادامه مطلب رجوع کنید...


|
samzolmat

سام

samzolmat

http://samzolmat.blogfa.com

به کتابخانه بزرگ ما خوش آمدید

به کتابخانه بزرگ ما خوش آمدید - اخبار دارن شان

به کتابخانه بزرگ ما خوش آمدید

کتابخانه مجازی وبلاگی است برای تمامی کتاب دوستان و کسانی که دوست دارند با کتاب آشنا شوند
در این بین ما به معرفی فیلم هایی که از روی کتاب ها ساخته می شود هم می پردازیم
اگر هر یک از دوستان سوالی در رابطه با وبلاگ دارند در قسمت نظرات مطرح کنند تا ما در اسرع وقت و در همان پست پاسخشان را بنویسیم
در آخر از شما برای انتخاب این وبلاگ ممنونم معرفی بهترین کتاب های فانتزی - رمان ها - داستان های علمی تخیلی و ...

به کتابخانه بزرگ ما خوش آمدید

قالب پرشین بلاگ

قالب پرشين بلاگ

قالب وبلاگ

Free Template Blog